Які імена для новонароджених найпопулярніші в родинах Коропської ОТГ, а які – рідкість?

Дата: 23.01.2019 16:58

Фото без опису  У топі імен для синочків − Артем і Назар.  Найпопулярніші імена для донечок – Анна, Софія і Злата. Серед найнезвичніших – Мальвіна, Емілія, Давід, Емір.

Міністерство юстиції опублікувало дані про найпопулярніші імена, якими українці називали своїх новонароджених дітей у 2018 році. Це Софія, Анастасія, Анна, Артем і Олександр. Разом із тим, були зареєстровані такі незвичні імена, як-от Ігоріна, Мілаша, Шамама, Гамлет і Фараон.

Але це по всій країні. А які «іменні» традиції існують у нашій об’єднаній громаді?

Аби отримати таку інформацією, ми звернулися до районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в області.

Там нам розповіли, що торік у родинах Коропської ОТГ з’явилося на світ (точніше, були зареєстровані в нашому РАЦСі) 54 малюків. З них 31 дівчинка і 23 хлопчиків.

Трьох хлопчиків назвали Артемами, тож це ім’я і будемо вважати найпопулярнішим.  Двох малюків назвали Назарами, також двох – Тимурами. Решта імен унікальні, тобто, не повторюються.  Більшість із них доволі традиційні для нас – Данило, Дмитро, Андрій, Єгор, Олександр, Максим, Костянтин. Але є і такі, що зустрінеш доволі рідко – Давід, Юхим, Емір.

А як із донечками? Торік народилося три Софійки, три Злати, три Анни. Це і є найпопулярніші імена. Двом донечкам дали ім’я Анастасія, ще двом – Валерія. Також зростають і дві Єви та дві Вероніки. Більше імена не повторюються. Також серед звичних для нас імен, як Ніна, Вікторія, Ірина чи Яна, є і ті, що одразу привертають увагу через незначне поширення: Емілія, Мілана, Мальвіна, Евеліна.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)