Шановні жителі Коропщини, дорогі земляки!

Дата: 22.01.2019 09:05

Фото без описуПрийміть щирі вітання із нагоди величного національного свята – Дня Соборності України.

Дата 22 січня 1919 року навіки вкарбувалася в нашу історію як великий день.

Століття тому на столичній Софіївській площі було проголошено Акт злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Ця подія ознаменувала об’єднання розділених історичними мурами гілок українського народу. Виголошення ідеї соборності стало потужним виявом енергії нації та прагнення до етнічної й територіальної єдності.

Нашій країні не завжди було легко. До того, як над нами замайорів синьо-жовтий стяг, було чимало днів лиха, чорного горя і боротьби. Нелегкий час переживаємо ми й зараз.

Тому сьогодні нам варто дбати про те, аби цілісність нашої держави, скріплена кров’ю тисяч і тисяч борців за неї, навіки залишалася непорушною.

Шануймо наших Героїв, навчаймося на тих уроках, як піднесла нам історія. Пам’ятаймо: наша сила – в єдності.

З нагоди свята зичу вам добра та злагоди, здоров’я і натхнення, успішної праці на благо земляків і рідної Батьківщини! Хай наші воля і розум, любов і шана до рідного краю об’єднають нас задля втілення високої мети – гідного і щасливого життя для нас, наших дітей, внуків і правнуків у мирній, квітучій, соборній Україні!

З повагою, Коропський селищний голова Віктор Журавель

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)