Підстав для введення карантинних заходів у школах об’єднаної громади немає

Дата: 21.01.2019 15:14

Фото без описуНа щастя, рівень захворюваності на ГРВІ серед учнів незначний, і навіть нижчий, ніж був перед новорічними святами. Про це повідомив начальник відділу освіти Коропської селищної ради Олег Курбанов сьогодні під час щотижневої наради у селищного голови Віктора Журавля.

Кількість учнів, які не прийшли на уроки через хворобу, по кожному навчальному закладу відділ освіти моніторить щодня. Так у Коропській школі минулої п’ятниці навчання з такої причини пропустили 54 учнів із усіх 600 – це менше 10%. Тож про епідемію і потребу закривати школу мова не йде.

Тему підняли через те, що в області ситуація із захворюваністю є досить напруженою. Минулого тижня  закрили на карантин 98 шкіл із 496. Вимушені канікули через високий рівень захворюваності учнів довелося організовувати, окрім Чернігова, в Бобровицькому районі, Бобровицькій, Новобасанській та Менській ОТГ. У Чернігові, за повідомленням обласних засобів масової інформації, у зв'язку з великою кількістю хворих на грип, карантин у школах триватиме ще як мінімум цей тиждень.

Про роботу минулого тижня звітували присутні керівники секторів, відділів і всіх підрозділів селищної ради.

Під час наради Віктор Журавель дав кілька доручень стосовно благоустрою, а саме прибирання снігу в деяких «проблемних» зонах.

Також сьогодні мають демонтувати святкову ялинку на центральній площі Коропа.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)