Традиційна зустріч земляків відбулась у столиці

Дата: 15.01.2019 17:09

Фото без описуЖителів і вихідців із Придеснянського краю минулої п’ятниці, 11 січня, приймав величний Міжнародний виставковий центр, що на столичному Броварському проспекті. Це − місце традиційних зборів членів Товариства «Чернігівське земляцтво в  м. Київ», заснованого 23 роки тому. Щорічний захід відвідала і численна делегація із Коропщини.

У її складі були коропський селищний голова Віктор Журавель, голова районної ради Михайло Мазуренко, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Віктор Кузуб, до речі, нещодавно обраний головою Коропського відділення Товариства, депутати обласної ради Микола Мисник і Володимир Селянський, сільські голови, старости старостинських округів.

У просторій виставковій залі зібралися представники кожного куточка Чернігівщини. Довкола − міцні обійми, дружні рукостискання, вдячні та захопливі погляди… Тут щороку зустрічаються друзі, колеги, добрі знайомі, люди, об’єднані малою батьківщиною, прагненням постійно дбати про її економічний і культурний розвиток.

Багатогранність культури Чернігівщини була яскраво представлена на виставці творів народних майстрів області. Ну а фотовиставка про діяльність земляцтва допомогла пригадати яскраві миті, що вже стали історією, і подарувала теплі спогади.

Офіційна частина зібрання відбувалась у майже заповненій залі на дві з половиною тисячі місць. Атмосфера дійства була урочиста й піднесена – коли вручали нагороди, коли промови виголошували обласні керівники, коли вони підписали Меморандум про співпрацю на 2019 рік із головою Ради Чернігівського земляцтва Віктором Ткаченком, коли всіх благословляв Архієпископ Чернігівський та Ніжинський Євстратій.

Світлини полеглих у минулому році в зоні АТО наших земляків, мабуть, увесь зал дивився крізь гірку райдугу сліз…

Яскравою була концертна програма. Настільки талановито виконували колядки зі щедрівками, інші дорогі серці пісні учасники дитячого зразкового хору Ніжинської музичної школи «Сяйво»! А капела бандуристів імені Остапа Вересая обласного філармонійного центру… Наша гордість і велич, талант і праця, яку важко описати словами. Очолює капелу заслужена артистка України Раїса Борщ, яка народилася в Атюші.

Справжньою «родзинкою» цьогорічного зібрання, про що одразу зазначили постійні учасники заходу, був виступ народного фольклорного етнографічного колективу «Берегиня» із села Козацьке, що в Бобровицькому районі. Колоритні артистки просто зачарували і «запалили» зал автентичним співом.

Після загальних урочистостей зустрічі й спілкування продовжилися у традиційних «куренях».

Тут за плідну співпрацю із земляками, активну громадську діяльність, щиру любов до рідної землі, за всі благодійні справи були вручені нагороди.

Спільні подяки голів Коропської селищної ради, районної ради, в.о. голови райдержадміністрації отримали член Ради, голова ветеранського відділення Товариства Сергій Кудін, заступники голови Коропського відділення Чернігівського земляцтва у Києві Антоніна Гавриленко та Геннадій Кубишкін.

Грамоту в.о. голови Коропської РДА отримав член Коропського відділення Микола Вареник.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)