І засіяли радістю дитячі оченята

Дата: 14.01.2019 23:06

Фото без описуНовий рік для дітей – це очікування дива і здійснення бажань. Усе це стає ближчим і реальнішим, якщо до здійснення казки долучаються дорослі. Сьогодні, 14 січня, новорічна радість була подарована дітям-сиротам, дітям,  позбавленим батьківського піклування та дітям із інвалідністю. Традиційну Різдвяну ялинку для них організували відділ – служба у справах дітей Коропської селищної ради та служба у справах дітей райдержадміністрації.

Заважимо, що наприкінці минулого року в Коропській селищній раді була прийнята п’ятирічна Програма попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. І це святкування було включене до цієї нової програми Коропської ОТГ.

Сьогодні до Коропського будинку культури з’їхалися діти із усього району. Одразу ж у фойє на них чекали подарунки. Всього роздали 160 святкових пакунків. Також тут, у святковому приміщенні, дітей зустрічав їхній добрий друг – клоун Кльопа.

Після отримання презентів діти і їхні батьки поспішали до глядацької зали, аби переглянути святкову програму.

Зі сцени юних і дорослих глядачів із Новим роком щиро привітав заступник Коропського селищного голови Василь Кравченко, побажавши сили і здоров’я від летючого орла − покровителя 2019 року за календарем наших пращурів-слов’ян.

Яскравий концерт із виставою, піснями і танцювальними номерами подарували вихованці школи мистецтв і Коропського центру дитячої та юнацької творчості.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)