Із Різдвом Святим вітали коропчан

Дата: 10.01.2019 08:55

Уже котрий рік поспіль, під час Різдвяних свят, на сцені Коропського будинку культури  ми маємо нагоду насолоджуватись  театралізованим святом духовної музики. Цьогоріч заспівати щедрівки та колядки на святі духовної музики «Сяйво Різдвяної ночі» запропонували і жіночому ансамблю «Вербиченька», що діє при територіальному центрі Коропської селищної ради.

Виступати поряд з виконавцями церковного співу для кожної з учасниць ансамблю − це велика пошана. Вони дуже старанно готувалися, ходили на репетиції до будинку культури, натхненно вчили слова, партії.

З усіх сил намагалися бути гідними запропонованої ролі. Дякуючи Людмилі Ткаченко, яка акомпанувала  артистам та готувала їх до виступу, виконання підготованого репертуару було вдалим.

Ансамбль «Вербиченька» щиро вдячний священикам Коропської Свято-Успенської церкви за надану можливість взяти участь в  концертній програмі  та   привітати всіх жителів  Коропщини традиційною  українською  Різдвяною піснею.

За інформацією територіального центру соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)