Освітянська команда Коропщини – чемпіони Кубку «Аполлона»

Дата: 05.01.2019 19:40

Фото без описуЗмагання з міні-футболу – Кубок «Аполлона» серед трудових колективів Коропщини − відбулися у коропському культурно-спортивному комплексі сьогодні, 5 січня.

У спортивному протистоянні зійшлися команди газового господарства, району електричних мереж, КСК «Аполлон», вчителів Коропщини, місцевого відділення поліції. Не змогли пропустити турнір і гравці команди «Ветеран».

Змагання пройшли емоційно та цікаво. Самі гравці зазначають, що отримали від гри масу задоволення.

«Золото» турніру вибороли освітяни. Друге місце здобули гравці КСК «Аполлон». Бронза – у поліцейських. Переможці та призери отримали пам’ятні подарунки та грамоти від завідувача сектору сім’ї, дітей, молоді та спорту Коропської селищної ради Оксани Нестеренко.

Хай там як, але участь кожної команди уже є певною перемогою. До речі, приємно відзначити, скільки багато у нашому невеличкому Коропі любителів поганяти м’яча.

Наприкінці, вітаючи переможців та учасників, директор «Аполлону» Олег Білан зазначив, що надалі цей турнір буде традиційним, а тому закликав гравців готуватися до змагань і наступного року. Також він висловив сподівання, що до турніру доєднається ще більше команд від трудових колективів Коропщини.

Збірна вчителів Коропщини - переможці турніру

«Аполлон» - «срібні» призери

Представники Коропського відділення поліції здобули третє місце

«Ветеран»