Дорогі земляки! Щиро вітаю всіх вас із прийдешніми чарівними святами - Новим роком та Різдвом Христовим!

Дата: 29.12.2018 12:17

Фото без описуУ цей передсвятковий час усі ми по-особливому оцінюємо минуле, з надією вдивляємося у майбутнє, будуємо плани й віримо, що вони обов’язково здійсняться.

Новорічна ніч і Святвечір наповнені особливою атмосферою добра, вони окрилюють нас мріями та сподіваннями. Хай же яскрава і казкова новорічна мить та світла радість Різдва принесуть у ваші душі і серця ніжність, любов і тепло, додадуть у кожну домівку щастя, достатку і злагоди, обдарують вас міцним здоров’ям і довголіттям, захистять від лиха і негараздів, вселять оптимізм, віру, і надію.

Хай рік, що настане, буде щедрим на добрі справи та яскраві здобутки, виправдає усі сподівання, принесе довгоочікуваний мир нашій країні.

Вірю, що у Новому році прагнення йти шляхом успіху ще сильніше згуртує нашу громаду, зміцнить спільні зусилля задля праці на благо рідного краю.

Щасливого Нового року та веселого Різдва! З новими надіями, з новими звершеннями!

Віктор ЖУРАВЕЛЬ, Коропський селищний голова

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)