Новорічний бал-маскарад у територіальному центрі

Дата: 27.12.2018 16:48

Фото без описуСтарий рік добігає кінця, Новий вже стукає в двері. Нарешті дочекались найулюбленішого свята студенти Університету третього віку. Для них працівники територіального центру підготували цікаву і змістовну програму.

Студенти старанно готувалися: шили костюми, вчили танці, пісні, вірші. Прийшли на Новорічний бал- маскарад Цигани, Шахерезада, Білочка, Сніговичок, Казашка, символ Нового року – рожева Свинка та інші. Були серед казкових героїв і Дідусь Мороз та Снігуронька. Пригощали учасників цукерками, вручали призи переможцям активних ігор та конкурсів. Заважав та робив жартівливі капості веселий Лиходій. Різнокольоровими вогниками сяяла зелена Новорічна красуня- ялинка.

Із передноворічним вітанням звернувся до всіх директор територіального центру Олександр Лаврик.

Важко було журі визначити призові місця, але впорались. Кожен, хто був в костюмі, отримав шоколадного Діда Мороза, а за перші три місця вручили ще й набір новорічних прикрас. Окремо отримала подарунок  Рожева Свинка за оригінальність.

Солодкими цукерками, чаєм та танцями під новорічні пісні завершився останній святковий захід в територіальному центрі.

За інформацією територіального центру соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)