Впродовж листопада-грудня на Чернігівщині припинено діяльність 16 нелегальних автозаправок

Дата: 27.12.2018 12:06

На Чернігівщині тривають заходи з протидії нелегальній діяльності автозаправних станцій. Операція під умовною назвою «Акциз» спрямована на викриття та ліквідацію незаконних схем з підакцизними товарами, в тому числі із нафтопродуктами. Спецоперація здійснюється підрозділами Державної фіскальної служби у тісній співпраці із правоохоронними та іншими державними контролюючими органами.

Лише протягом листопада-грудня поточного року, завдяки проведеним спільним заходам щодо запобігання та протидії нелегальній діяльності автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів, на території області припинено діяльність 16 нелегальних АЗС та АГЗП, які здійснювали діяльність без необхідних дозвільних документів. Користування такими АЗС створює загрозу для громадян та поширює вірогідність реалізації споживачам неякісного палива сумнівного походження.

Внаслідок проведених заходів податковою міліцією, спільно із прокуратурою та підрозділами Національної поліції Чернігівської області, із незаконного обігу вилучено понад 190 тисяч літрів палива та обладнання, що використовувалось для його реалізації.

За фактами викритих правопорушень триває досудове розслідування.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)