Передноворічні «подарунки» для комунальних підприємств – на благо громади

Дата: 26.12.2018 13:12

Фото без описуЗавдяки економії коштів державної субвенції  для КП «Благоустрій» придбали дві роторні косарки, для КП «Вода» − мотопомпу. Витратили на все 67 тисяч 229 гривень.

Цьогоріч коштом субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаної громади вдалося втілити чимало проектів на теренах ОТГ. А це, серед іншого ремонт доріг, закупівля потужної техніки для комунального підприємства. Приємно те, що під час проведення тендерних процедур і виконання робіт певну суму державних коштів вдалося зекономити. Тому, після всіх необхідних узгоджень, заощаджене вклали у обладнання для комунальних підприємств селищної ради.

Завдяки придбанню для КП «Благоустрій» узбіччя доріг влітку будуть значно доглянутішими. Керівник підприємства Сергій Мурашко показує дві роторні косарки Wirax польського виробництва  із робочою шириною 1,35 та 1,65 метра. Поки що вони зберігаються в гаражі у розібраному стані. Чекають «свого» часу.

Одну з них планують залишити в Коропі для трактора МТЗ. До цього часу він причепурював узбіччя косаркою із меншим «захватом», ну а тепер, безумовно, робота буде якіснішою. Іншу ж косарку запланували передати в Рождественський старостинський округ.

Керівник комунального підприємства «Вода» Іван Бориско розповідає про інше придбання – мотопомпу Forte FPTW30:

Вона призначена для відкачування брудної води. Будемо застосовувати мотопомпу для очищення шахтних і водопровідних колодязів, промивки напірного колектора на очисних спорудах. Тож спектр її застосування досить широкий.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)