На радість дітям і дорослим Короп заграв святковими вогниками

Дата: 21.12.2018 18:50

Фото без описуСьогодні, 21 грудня, у центрі громади засіяла головна новорічна ялинка. Її відкриття провели цьогоріч вперше у Коропському будинку культури. Тут дітей привітав Святий Миколай і урочисто оголосив про початок Новорічних свят на Коропщині.

Окрім маленьких коропчан, на свято прибули й щебетливі делегації із сіл громади. Для них організували підвіз.

Юні глядачі були у захваті від святкової вистави, яку подарували актори обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм. Хлопчики й дівчатка допомогли Мажорчику і Мінорчику скласти листа до Святого Миколая, відповіли на запитання героїв, співали, розважалися і навіть танцювали разом із ними. Діти за компанію зі Світланкою-мандрівницею здійснили цікаву подорож до царства Снігової Королеви, і, розтопивши її льодяну душу диво-фразою «будь ласка», побачили омріяне Північне Сяйво і справжні чудеса!

Після завершення у фойє вони не хотіли відпускати акторів, якими так захопилися, і наввипередки із ними фотографувалися. Черга з охочих зробити оригінальну святково-новорічну світлину вишикувалася і до фотозони, яку виготовив відділ сім’ї, молоді та спорту селищної ради разом із місцевою молодіжною радою.

Увечері святковими вогниками засіяла центральна площа селища і її окраса – жива 17-метрова ялинка.

До речі, багато коропчан встигли оцінити красу, розміри та розмаїття нових іграшок на гілках новорічного дерева. Їх на радість коропчанам та гостям селища виготовили старанні й багаті на уяву та креатив вихованці центру дитячої та юнацької творчості Коропської селищної ради разом із викладачами.

Вулиці Коропа також заграли святковою ілюмінацією.

Відкриття ялинок відбулися сьогодні і в селах громади.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)