Новий рік у сучасному стилі

Дата: 20.12.2018 14:52

Фото без описуВ залі, де займаються студенти Університету третього віку, поширювався аромат хвойної свіжості та мандаринів; на робочих столах – кольорові іграшки, блискуча мішура, ялинкові та соснові гілки; на вустах присутніх – милі, привітні усмішки; у повітрі – святковий настрій. Все говорить про те, що новорічні та Різдвяні свята вже на порозі.

Темою проведеного заняття було ознайомлення студентів із мистецтвом створення сучасних новорічних композицій та натюрмортів. Адже для того, щоб створити атмосферу свята у власній оселі, не потрібно купувати ялинку. Можна зберегти зелені насадження планети та власні кошти, створивши святкову прикрасу з речей, які доступні кожному. Компонування подібних   новорічних прикрас дає можливість розвивати фантазію, нові, сучасні бачення прекрасного, спонукає до креативного мислення.

Лекція пройшла у формі групової терапії. Подібні методики роботи  дають можливість всім учасникам тісно співпрацювати та спілкуватись один з одним, виховують почуття довіри, покращують настрій, створюють дружню атмосферу в колективі, роблять присутніх однією дружньою родиною.

Після подібних занять студенти ще з більшим задоволенням  ідуть на лекції, адже вони пам’ятають, що саме тут отримують позитивні емоції,  пізнають нове та цікаве. Та й результати роботи красномовно говорять про те, що студенти Університету третього віку крокують у ногу з часом, можуть неординарно мислити і створювати  модні креативні шедеври.

За інформацією територіального центру соціального обслуговування
(надання соціальних послуг) Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)