Кубок Єдності

Дата: 17.12.2018 10:09

Більшість малечі на вихідних сидить біля телевізора, комп’ютера чи телефону. Та є юні спортсмени, які віддаються спорту щодня, навіть на вихідних. Саме таких малих футболістів зібрав у суботу депутат Чернігівської обласної ради Володимир Селянський в КСК «Аполлон». У цей день пройшов традиційний «Кубок Єдності» для найменших футболістів нашого краю. Вісім команд: Короп, Понорниця, Деснянське, Короп 2, Лукнів, Спаське (Сосницький район), Рождественське, Риботин зібралися позмагатися за чемпіонство.

Безперечним лідером суботнього дня були підопічні Максима Чуприни та Олега Саганя ФК «Короп», які не програли жодної гри та заслужено посіли перше місце. На другому місці − Понорниця, Лукнів – треті.

Всі команди-учасниці змагань отримали із рук депутата чудові м’ячі для міні-футболу, а переможці стали володарем прекрасного кубку.

За інформацією відділу сім’ї, дітей, молоді та спорту
Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)