У Коропі тротуари чистять… за допомогою щітки

Дата: 14.12.2018 09:46

Фото без опису  У комунальному підприємстві селищної ради «Благоустрій» цьогоріч до трактора «Білорус-320» із відвалом, який бореться із засніженими тротуарами, причепили ще й спеціальну щітку для якіснішої роботи.  Відтак піші прогулянки селищем не приносять таких незручностей, як бувало раніше.

Забігаючи наперед, зазначимо: так, для Данії, Норвегії чи Швеції, де існують тротуари із підігрівом, причіпна щітка до трактора − це аж ніяке не ноу-хау. Але для жителя Коропа чи гостя селища, якому в гірші часи доводилося йти проїжджою частиною, або топтати вузеньку стежечку під парканом – дійсно, те, що дає помітний результат. Після снігопаду тротуари мають цивілізований вигляд.

Ось дорога до стоматологічної поліклініки.

До лікарні стало ходити безпечніше.

А ось вулиця Київська. Такий прохід для пішохода був тут не завжди.

Чистять трактором зі щіткою також і паркові доріжки.

Тротуари біля школи

Приємно відзначати, що в Коропі стали більше піклуватися про пішого учасника дорожнього руху. Завдяки придбанню за кошти субвенції на формування інфраструктури ОТГ нової техніки, маленький трактор «Білорус-320» можна повністю присвятити тротуарам. В той час як «важка артилерія» − трактор «Слобожанець», сміттєвоз і самоскид із відвалами – працюють над очищенням транспортних артерій селища.

Крім того, на всіх роздоріжжях можна побачити купки із піском, які розкидатимуть в разі необхідності.

Як повідомив нам директор КП «Благоустрій» Сергій Мурашко, цьогоріч вони заключили договір із райавтодором на 120 тонн піщано-сольової суміші для доріг ОТГ.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Анонім
2021-01-29 20:46:22

То все чудово звичайно. Але складається таке враження, що наша ОТГ складається тільки з одного Коропа. А села нашої ОТГ поринули далеко у середньовіччя.Вони залишились сам на сам зі сніжною негодою. В селах не чищені не те, що всі вулички а навіть їх центральні вулиці. Наприклад, село Придеснянське. Зараз модно хаяти Радянський Союз. Але вибачте, в ті часи були колгоспи і вулиці і вулички в селах чистили. А зара що ? Тож, виникає цілком логічне питання. Нафіг тоді нам потрібна та ОТГ ?