Віта Шут стала переможницею обласного конкурсу «Чернігівщина туристична: вибір року 2018»

Дата: 10.12.2018 16:41

Фото без описуМинулої п’ятниці в обласному музично-драматичному театрі вітали переможців унікального для Чернігівщини конкурсу в  сфері туризму. Приємно, що відзнаку має і наша землячка − провідний методист Коропського будинку культури Віта Шут. Вона отримала найбільше голосів серед інтернет-користувачів у номінації «Фахівець туристичного супроводу»  і стала переможницею відповідної номінації.

Цей конкурс тривав протягом 2018 року задля відзначення найголовніших досягнень в туристичній галузі області. Його ініціатором та організатором виступив Департамент культури і туризму, національностей та релігій обласної державної адміністрації.

Такий конкурс на теренах Чернігівщини провели вперше, однак надалі його планують зробити щорічним.

Всього змагалися 46 учасників у кількох номінаціях: «туристична подія», «гостинна садиба», «заклад розміщення», «музейний заклад», «туристична фотографія», «фахівець туристичного супроводу». Саме в останній і була номінована Віта Шут. За першість вона змагалася ще із вісьмома екскурсоводами Чернігівщини і стала переможницею онлайн голосування.

Майстерність Віти Юріївни як туристичного фахівця не викликає сумнівів. Це можуть підвердити як коропчани, котрі відвідали під її керівництвом чимало яскравих місць області й України, так і заїжджі туристи, яким вона залюбки презентує рідний край. До речі, справі цій вона вже встигла присвятити аж 10 років свого життя.

Вона – дійсно одна із небагатьох, хто може цікаво й фахово продемонструвати туристові переваги Коропщини, розказати про місцеві пам’ятки, організувати дозвілля.

Ми вітаємо Віту Шут із таким визнанням її діяльності, зичимо подальших успіхів у справі популяризації туристичного потенціалу рідного краю!

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)