Національно-патріотичний вишкіл «Зимовий рейд»

Дата: 05.12.2018 16:13

Фото без опису  З метою збільшення чисельності молоді, що готова до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, підвищення рівня національної свідомості молоді, залучення дітей та молоді до систематичних занять спортом та ведення здорового способу життя, популяризації військово-патріотичного виховання, підготовки молодих інструкторів та сприяння створенню національно-патріотичних гуртків, з 14 по 16 грудня 2018 року громадська організація «ДОЗІР «КРУК», за підтримки Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, проводить у с. Курінь Бахмацького району Чернігівської області національно-патріотичний вишкіл «Зимовий рейд».

В рамках проекту для учасників будуть проведені історичні лекції, заняття з основ надання першої медичної допомоги в екстремальних ситуаціях, тактики ліс-поле, культури поводження зі зброєю тощо. Також учасники пограють в гру «Страйкбол». Запланована кількість учасників – 50 осіб, вік учасників – від 14 до 18 років. Забезпечення харчуванням та проживання учасників здійснюватиметься за рахунок організаторів.

Якщо ви бажаєте стати учасником даного заходу звертайтесь у відділ сім’ї, дітей, молоді та спорту Коропської селищної ради, каб. 24, тел. 2-75-62. Кількість учасників обмежена.

За інформацією відділу сім’ї, дітей, молоді та спорту
 Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)