День відкритих дверей для людей з інвалідністю

Дата: 05.12.2018 14:17

Фото без опису Міжнародний день людей із інвалідністю відзначається в усьому світі 3 грудня. Він покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності й благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу про людей, що її потребують. З нагоди відзначення  Міжнародного дня людей із інвалідністю в районному центрі зайнятості спільно з соціальними партнерами відбувся День відкритих дверей для осіб з інвалідністю.

Начальник відділу сім,ї, дітей, молоді та спорту Оксана Нестеренко  зауважила на необхідності зміни свідомості наших громадян відносно людей з інвалідністю, научіння дітей толерантному ставленню до однолітків з інвалідністю, запропонувала переглянути відеоролик «Це люди з обмеженими можливостями???» та «Подарунок». Адже відношення близького оточення найбільше впливає на формування свідомості, самооцінки і в подальшому − успішності людини.

За інформацією відділу сім’ї, дітей, молоді та спорту
Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)