Кабінет Міністрів України  затвердив зміни до бюджету Фонду на 2018 рік

Дата: 04.12.2018 09:31

Постановою Кабінету Міністрів України від 28.11.2018 № 977 затверджено зміни до бюджету Фонду соціального страхування України на 2018 рік, що були прийняті правлінням Фонду 23.10.2018. Зокрема, за рахунок перерозподілу, видатки на матеріальне забезпечення та соціальні послуги збільшено на 634,342 млн грн, загальна сума видатків Фонду прогнозно складе 22,2 млрд грн.

Зміни внесено з метою уточнення планового показника залишку коштів на початок року (за результатами виконання бюджету Фонду за 2017 рік), планових показників видатків, залишку коштів на кінець 2018 року, передбачених бюджетом Фонду на 2018 рік, за результатами роботи Фонду за I півріччя.

Зростання видатків на матеріальне забезпечення та соціальні послуги зумовлено збільшенням розміру мінімальної заробітної плати та фонду оплати праці в цілому по країні.

Так, сума фактичних витрат на матеріальне забезпечення, що надається за рахунок коштів Фонду, за 9 місяців 2018 року зросла на 2 млрд 365,8 млн грн, або на 35,2% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

У тому числі фактичні витрати на виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності (оплата за лікарняними) за 9 місяців поточного року збільшились на 1 млрд 766,4 млн грн, або на 41,5% у порівнянні з 9 місяцями 2017 року. Допомогою по тимчасовій непрацездатності упродовж трьох кварталів забезпечено близько 1,9 млн застрахованих осіб.

Витрати Фонду на виплату допомоги по вагітності та пологах за 9 місяців 2018 року у порівнянні з 9 місяцями 2017 року зросли на 569,4 млн грн, або на 23,3%. За рахунок Фонду допомогу по вагітності та пологах отримали майже 126,3 тис. застрахованих осіб.

Сума витрат на виплату допомоги на поховання у порівнянні з січнем–вереснем 2017 року у цьому році збільшилась на 6,5 млн грн, або на 23,5%. Допомогу виплачено по 8,4 тис. страхових випадках.

Прес-служба виконавчої дирекції

(044) 206-14-39, 097-723-67-16

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)