ПОЛОЖЕННЯ про проведення чемпіонату Коропщини з волейболу 2018-2019 р.

Дата: 18.12.2018 12:47

1. Керівництво проведенням змагань здійснює відділ сім’ї, дітей, молоді та спорту Коропської селищної ради та суддівська колегія у складі: Сагань О.В., Білан О.І., Жованик С.М. Головний суддя - Сагань О.В.

2. Заявки, завірені лікарем, подаються в день змагань. В заявку дозволяється вносити прізвища 15 чоловік, що народились, проживають, зареєстровані або працюють на території району в бюджетних установах (Попередні заявки подаються до 30 листопада 2018 року). Відповідальність за здоров’я учасників несуть відряджуючі організації.

3. Нагородження: переможці змагань нагороджуються кубком, кращі гравці – призами, гравці команд-призерів – медалями (10 чол.).

Фінансові витрати здійснюються за рахунок коштів КСК «Аполлон».

4. Порядок проведення змагань:

Жінки
Груповий етап

23 грудня 2018 р.

24 грудня 2018 р.

Група «А»

Група «Б»

Черешеньки

Понорниця

Імпульс «Короп»

Короп ЗОШ

Риботин

Карильське ЗОШ

Короп ЗОШ2

Деснянське

До фіналу з кожної групи виходить по дві команди. Фінал 30 грудня 2018 р.

На всіх етапах ігри  з трьох партій до 25 очок.

Приїзд на всіх  етапах  – до 09.45. Жеребкування: з 10.00 до 10.10. Початок ігор – 10.15.

Чоловіки

У відбірковому етапі дозволяється участь легіонерів − не більше одного на майданчику (за кожного легіонера сплачуються вступні внески, 100 грн. готівкою  в касу комунального закладу «Культурно-спортивний комплекс «Аполлон» Коропської селищної ради). Команди які займуть перші-другі місця потрапляють у вищу лігу. У вищій лізі дозволяється участь легіонерів − не більше двох на майданчику (при сплаті вступного внеску 100 грн. за кожного). Решта команд, які не потрапляють у вищу лігу проходять у першу лігу. В першій лізі дозволяється грати спортсменам, що народилися, проживають на території району або офіційно працюють в бюджетних установах та організаціях, які розташовані на території району (участь легіонерів у першій лізі забороняється).

Груповий етап

Півфінальний етап:

Група «I», Короп, 2 лютого, початок 10-15 : 1А, 2Б,1В

Група «II»,  Короп, 2 лютого, початок після 12-30: 1Б, 2А, 2В

Команди, які займуть треті місця у півфіналі можуть змагатися в першій лізі.

Фінал «Вищої ліги» 9 лютого 2019 року: ігри по колу

ПЕРША ЛІГА:

Група «I», Короп, 16 лютого: 3А, 4Б,3В,5А команда  Групи «I»

Група «IІ», Короп, 23 лютого: 4А, 3Б,4В,5Б, 5В команда  Групи «IІ»

До фіналу з кожної групи виходить по дві команди. Фінал 09 березня 2019 р. : ігри по колу

Система проведення ігор в групах буде вирішуватись по приїзду команд учасниць -  оргкомітетом.

Півфінал, фінал - ігри з трьох партій до 25 очок.

За перемогу 2:0 команда одержує «3» очка, переможений – «0» очок. За перемогу 2:1 команда одержує «2» очка, переможений – «1» очко.

На всіх етапах у чоловіків і жінок у випадку рівності очок:

А) у двох команд - перевага надається команді, що виграла гру між собою.

Б) у трьох і більше команд – складається окрема таблиця з ігор між ними.

Переможець визначається: 1 – більше набраних очок, 2 – краща різниця виграних і програних партій, 3 – краща різниця м’ячів, 4 – краща різниця виграних і програних партій в усіх іграх групи, 5 – краща різниця м’ячів в усіх іграх групи.

Можливі зміни в календарі у зв’язку з участю районних команд в  обласних змаганнях.

За інформацією відділу сім’ї, дітей, молоді та спорту
Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)