Висока нагорода з нагоди 100-річчя позашкільної освіти

Дата: 03.12.2018 14:30

Сумлінна праця колективу та директора Коропського Центру дитячої та юнацької творчості Олени Куніциної гідно визнана на рівні області. Свідчення цьому – Подяка голови обласної державної адміністрації, яку керівник закладу отримала нещодавно з нагоди 100-річчя позашкільної освіти в Україні.

У рамках святкування цього ювілею відзнаки за підписом в.о. голови обласної державної адміністрації Юлії Свириденко отримали тренери-викладачі, керівники гуртків, методисти, директори та заступники директорів позашкільних обласних, районних і міських навчальних закладів.

Нагорода «приїхала» і в Короп – до керівника закладу, вихованці якого постійно перемагають та стають призерами районних, обласних, Всеукраїнських масових заходів із різних видів творчості.

Вітаємо Олену Вікторівну з відзнакою і зичимо подальших звершень і нових здобутків на благо рідного позашкільного закладу.

Довідково: позашкільна освіта України має офіційний початок відліку свого розвитку – 1918 рік. Тоді відомий педагог і громадський діяч Софія Русова очолила Департамент дошкільної та позашкільної освіти.  Таким чином сто років тому була визнана важлива роль позашкільною освіти, на рівні зі шкільною та дошкільною, у вихованні та формуванні молодої особистості.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)