ВОЛЕЙБОЛ ЗАЯВКИ

Дата: 30.11.2018 14:29

Фото без опису23 та 24 грудня будуть проходити групові ігри Чемпіонату Коропщини з волейболу (жінки). Заявились: Деснянське, Карильське ЗОШ, Короп ЗОШ, Риботин, Понорниця, Імпульс (Короп), Черешеньки. В фінал виходять 2 команди з групи (ігри до 25 очок, до 2 перемог). Фінал 30 грудня.

В січні буде проводитися Чемпіонат Коропщини з волейболу (чоловіки). У відбірковому етапі дозволяється участь легіонерів − не більше одного на майданчику. Команди які займуть перші-другі місця потрапляють у вищу лігу. У вищій лізі дозволяється участь легіонерів − не більше двох на майданчику (за кожного легіонера сплачуються вступні внески, 100 грн. готівкою, в касу комунального закладу «Культурно-спортивний комплекс «Аполлон» Коропської селищної ради). Решта команд, які не потрапляють у вищу лігу проходять у першу лігу. В першій лізі дозволяється грати спортсменам що народилися, проживають на території району або офіційно працюють в бюджетних установах та організаціях, які розташовані на території району (участь легіонерів у першій лізі забороняється). Вже подали заявку: Короп ЗОШ, Фаворит (Короп), Карильське ЗОШ, Оболоння, Короп ЗОШ 2, Риботин, Понорниця, Радичів, Радичів ЗОШ.

Хто хоче взяти участь, пишіть на e-mail: koropsport@ukr.net до 30 листопада, або телефонуйте 2-75-62.

За інформацією відділу сім'ї, дітей, молоді та спорту
Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)