Шановні трударі села, невтомні господарі!

Дата: 16.11.2018 16:42

Фото без описуЩиро вітаю вас із прийдешнім святом Днем  працівників сільського господарства України, що відзначається 18 листопада.

Звертаюся до вас, усіх трудівників та керівників сільськогосподарських підприємств Коропщини, із почуттям глибокої поваги і вдячності за вашу нелегку працю. Без неї, дійсно, не було б життя. Вона – запорука добробуту й достатку всіх людей, кожного українця. Тому ви, наші дорогі аграрники, заслуговуєте найщирішої подяки і найтепліших побажань.

Низький вам уклін за хліб і до хліба на столах, за самовіддану працю і відданість обраній справі.  Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, злагоди, щастя, радості й достатку. Нехай ваші життєві дороги стеляться щедрими ужинками добра, нових звершень, квітують любов’ю та повагою. Нехай усі дні вашого життя завжди будуть ясними, ниви − рясними, а дощі − вчасними.

Віктор ЖУРАВЕЛЬ, Коропський селищний голова

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)