Старшокласникам – про булінг

Дата: 16.11.2018 16:15

Фото без описуЛекцію на тему залякування й агресивного переслідування, загалом того, що зветься терміном «булінг», який сьогодні на слуху,  провели сьогодні для учнів 10-х класів Коропської школи. На зустріч зі старшокласниками завітали заступник начальника відділу «Коропське бюро правової допомоги» Дарина Мальцева та начальник відділу сім’ї, дітей, молоді та спорту Коропської селищної ради Оксана Нестеренко.

На початку Дарина Мальцева ознайомила учнів із діяльністю Коропського бюро правової допомоги Менського місцевого центру з надання БВПД. Далі гостя розповіла про майбутні законодавчі новації, які визначають поняття «булінг» і закріплюють відповідальність за нього, продемонструвала тематичні відео, що вчать толерантності, дружньому, доброзичливому ставленню.

Наприкінці лекції вона побажала дітям у їхньому шкільному колективі тільки добрих, чуйних, товариських настроїв.

Темою насилля, але вже домашнього, продовжила зустріч начальник відділу сім’ї, дітей, молоді та спорту Коропської селищної ради Оксана Нестеренко.

Вона закликала учнів бути уважними до того, в якому стані  (як фізичному, так і моральному), приходять до школи їхні друзі й товариші, і не мовчати, якщо є підозри, що дитина страждає вдома. Оксана Миколаївна також наголосила на тому, що будь-хто, хто став жертвою насилля, має боротися за свої права. Для цього варто звертатися до органів поліції чи у відділ сім’ї, дітей, молоді та спорту (приміщення Коропської селищної ради, вулиця Горького, 9, телефон тел. 2-75-62). Насамкінець вона навела приклад того, як спільними зусиллями вдалося втихомирити домашнього тирана. Головне – не мовчати, і вчасно звернутися по допомогу.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради