«Хай буде мир на всій землі!»

Дата: 15.09.2017 10:14

День Миру в Україні встановлений Указом Президента в 2002 році і відзначається щорічно 21 вересня в Міжнародний день Миру.

Для деяких з нас мир – це повсякденна реальність. На наших вулицях спокійно, наші діти ходять до школи.

А в рамках святкування Міжнародного дня Миру в Україні в Коропській ЗОШ І – ІІІ ст.  ім. Т.Г. Шевченка провели заходи під гаслом «День Миру в Україні – свято України», долучившись до всеукраїнської освітньої Кампанії «Голуб Миру». Діти згуртувавшись, створили живого голуба, малювали малюнки на тему «Хай буде мир на всій землі».

Ці заходи є невеликим вкладом учнів у збереження миру на Землі. Найбільше їхнє бажання, щоб лунав дитячий сміх, щоб змучені матері, дружини, сестри не думали ночами про своїх синів, чоловіків, братів, що можуть загинути на війні.

До Міжнародного дня Миру в нашій країні люди ставляться з глибокою пошаною і усвідомленням того болю, який завдає війна. Недаремно символом нашої держави став прапор, що має синьо-жовті кольори, які символізують мирне небо та достаток.

Хай буде мир на всій землі!

Хай дім новий будується,

Хай сад новий росте в селі,

Нова зростає вулиця.

За інформацією Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка