Серпнева конференція

Дата: 31.08.2017 10:06

Традиційно старт кожному новому навчальному року дають серпневі зустрічі педагогів.  Конференція освітян об’єднаної територіальної громади – це щорічна зустріч вчителів, яка в урочистій формі підсумовує пророблену роботу за минулий навчальний і окреслює пріоритетні завдання на наступний період.

29 серпня 2017 року в приміщенні Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка відбулася серпнева конференція на тему: «Новий Державний стандарт початкової загальної освіти «Нової української школи».

Учасниками конференції стали вчителі початкових класів та вихователі ГПД всіх навчальних закладів ОТГ.

На святі був присутній  селищний голова Віктор Журавель. Керівник громади у своєму виступі зазначив, що випускник сільської школи має нарівні конкурувати з міськими ровесниками. За цим процесом стоїть багато: це і належна матеріально-технічна  база, сучасне оснащення школи, запровадження інноваційних, передових методик викладання. Урочисто  відбулося   нагородження працівників освітньої галузі грамотами,  де селищний голова  вручив нагороди за перемогу в спартакіаді 2016-2017 років навчального року.

Методист відділу освіти Тетяна Микаелян зосередила увагу учасників на пріоритетах початкової освіти в умовах реалізації завдань Нової української школи. Проект нового Державного стандарту початкової загальної освіти Нової української школи презентувала Валентина Бачал, керівник міжшкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів.
          Під час роботи конференції обговорено широкий спектр питань роботи початкової школи в умовах реалізації основних завдань Концепції «Нової української школи», а саме:
          - пілотного впровадження проекту нового Державного стандарту початкової загальної освіти в навчальних закладах нашої області;
          - створення навчального середовища для учнів початкових класів Нової української школи;
      - інтеграції як ефективного шляху оновлення змісту й методів навчання в початкових классах Новоїукраїнської школи;
          - інноваційних аспектівформування мовленнєвої компетентності учнів початкових класів;
          - інформаційно-цифрової компетентності як компетентності вчителя.вагомогоскладникафахової.

Начальник відділу освіти  Коропської селищної ради Олег Курбанов привітав всіх працівників педагогічної галузі з початком нового навчального року- Днем Знань. Побажав всім мудрості, миру і злагоди в житті.

За інформацією відділу освіти Коропської селищної ради