Відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата: 05.05.2017 09:41

Фото без опису   3-4 травня 2017р. на базі Атюшівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Станіслава Ковтуна відбувся перший етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Для участі у грі з’їхалися дев’ять команд (роїв): «Хортиця» (Коропська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка), «Голомозі  Гайдамаки» (Атюшівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Станіслава Ковтуна),  «Повстанці» (Карильська ЗОШ І-ІІІ ступенів),  «Дзвін» (Лукнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів),  «Козацький Гарт» (Нехаївска ЗОШ І-ІІІ ступенів), «Деснянці» (Оболонська ЗОШ І-ІІІ ступенів),   «Мамай» (Риботинський НВК),  «Патріот» (Рождественська ЗОШ І-ІІІ ступенів),  «Гайдамаки» (Шабалинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

Змагання проводилися у восьми конкурсних номінаціях. Кращих визначили за найменшою сумою місць в окремих видах змагань, а саме: у конкурсі «Впоряд»  перемогли «Голомозі Гайдамаки», вони ж виявились і найвправнішими «Рятівниками»,  з грою  «Відун» найкраще впоралася команда  «Патріот», влучними стрільцями виявилися «Деснянці».  Смугу перешкод найшвидше подолав рій «Повстанці», а в «Тереновій грі» перемогу розділили  «Повстанці», «Козацький Гарт» та «Мамай». Линву «перетіг» рій  «Мамай», а в штовханні гирі переміг рій «Хортиця».

За результатами змагань рій  «Патріот» посів І місце, другим став рій «Деснянці», останнє призове місце вибороли «Повстанці». Кращі в особистому заліку учасники отримали Грамоти за перемогу в окремих конкурсах.

На нагородження прибули почесні гості: заступник селищного голови Василь Кравченко та начальник відділу освіти Коропської селищної ради Олег Курбанов, які подякували всім учасникам  І етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), організаторам конкурсу,   колективу  Атюшівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Станіслава Ковтуна за підготовку місця проведення гри, побажали всім присутнім надалі залишатися справжніми патріотами своєї неньки-України і бути гідними нащадками своїх славетних пращурів.

За інформацією відділу освіти Коропської селищної ради