Визначили переможців конкурсу малюнків про майбутнє громади

Дата: 14.11.2018 11:41

Фото без описуНе так давно учнів шкіл Коропської ОТГ запросили взяти участь у конкурсі малюнків «Майбутнє моєї громади». Дітям запропонували пофантазувати і зобразити своїм мрії на папері за допомогою олівців та фарб. Нещодавно відзначили авторів найкращих, на думку організаторів, творчих робіт.

Переможницею конкурсу стала учениця 3-В класу Коропської школи Поліна Величко. У її мріях і бажаннях Коропська ОТГ має розвинену систему закладів соціальної сфери. А вирощування сільгоспкультур ведеться на біополях.

Друге місце організатори присудили Вадиму Папці − вихованцю гуртка «Живопис і аерографія» Коропського центру дитячої та юнацької творчості. Журі оцінило його бачення індустріального розвитку так званого району Закороп’я.

Ну і на третьому місці − робота учня 7-го класу Рождественської школи Артема Ткача. Футуристичні фантазії юного художника не залишилися непоміченими.

Виставка дитячих малюнків була організована в рамках заходів із розробки стратегії розвитку Коропської ОТГ на 2019-2027 роки. На ній були зібрані близько п'ятдесяти робіт. Учасникам робочої групи ці малюнки дали змогу ознайомитися із побажаннями зростаючого покоління щодо майбутнього краю, в якому проживають діти.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)