Розпочав роботу новий сайт державної служби зайнятості

Дата: 28.02.2018 14:16

Фото без описуЗ лютого 2018 року  для населення у тестовому режимі розпочав роботу інтернет-ресурс Державної служби зайнятості «Єдине соціальне середовище зайнятості» (https://www.dcz.gov.ua) та Платформа з професійної орієнтації та розвитку кар’єри (http://profi.dcz.gov.ua), які містять багато цікавої та корисної інформації,

дозволяють отримувати частину послуг дистанційно шляхом створення інтерактивних профілей користувачів, особистих електронних кабінетів, а також передбачають можливість синхронізації інформації із багатьма іншими інформаційними сайтами та соціальними мережами.

На сайті в режимі он-лайн можна записатися на прийом до спеціалістів, дистанційно отримати профорієнтаційні послуги, відвідати кабінет безробітного чи роботодавця, електронним шляхом подати звітність, переглянути статистичні дані, ознайомитися з новинами того чи іншого регіону.

Довідатися про ситуацію як на загальноукраїнському, так і обласних ринках праці можна у підрозділі «Аналітика та статистика» рубрики «Діяльність». Для прикладу у параграфі «Інфографіка» у вигляді слайдів опублікований цифровий матеріал про основні напрями діяльності служби зайнятості за певний період часу. Інформація дозволяє самостійно відслідкувати динаміку змін у сфері зайнятості, дізнатися основні тенденції, підтверджені цифрами.

У меню «Публікації» розміщені аналітичні матеріали з описом ситуації на ринку праці, надання соціальних послуг з метою працевлаштування окремим групам безробітних, зокрема, особам з інвалідністю, вимушеним переселенцям, учасникам антитерористичної операції, молоді, жителям села та ін.

А з професійним складом зареєстрованих безробітних, розміром заробітної плати, що вказаний у вакансіях, та працевлаштуванням громадян суб’єктами господарювання, що надають посередницькі послуги у сфері зайнятості, можна ознайомитися у закладці «Статистичні дані у розрізі професій».

Платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри створена з метою надання послуг з профорієнтації у дистанційному режимі.

Зареєстрованому користувачу надається можливість безкоштовно у он-лайн форматі, продіагностувати власні схильності, здібності, краще зрозуміти свої професійні інтереси, Тобто  зробити власну профорієнтацію  без відвідування центру зайнятості, якщо існує потреба у:

• виборі (зміні) професії;
  • виборі майбутнього напряму професійного навчання;
  • визначенні схильності до підприємницької діяльності
  • оцінці власних здібностей та навичок (Soft Skills);
  • саморозвитку.

Наразі Платформа містить 11 тестів, рекомендованих для самостійного проходження.

За бажанням також можна звернутися за додатковою консультацією до фахівців служби зайнятості.

За інформацією Коропського районного центру зайнятості