Підсумки роботи Бахмацької міжрайонної виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності за 2016 рік

Дата: 28.02.2017 12:10

Фото без описуСтаном на 1 січня 2017 року в Бахмацькій міжрайонній виконавчій дирекції Чернігівського обласного відділення ФСС з ТВП (далі – дирекція) зареєстровано 3994 страхувальники.

З початку року чисельність страхувальників збільшилась на 1658, що пов’язано з проведенням роботи по впорядкуванню бази даних Реєстру страхувальників Фонду та Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування. На облік взято 1828 страхувальників, знято з обліку 170.

За звітний період подали звіти 367 страхувальників.

За даними фінансового звіту, доходна частина по статті “Інші надходження” за підсумками роботи за 2016 рік, без урахування від’ємного результату виконання тимчасового розпису за 2015 рік, становить 122,1 тис.грн., що в 5,8 разів більше планових призначень.

Працівниками дирекції було проведено 143 перевірки страхувальників, в тому числі 19 позапланово. За їх результатами встановлені порушення, нараховано фінансових (штрафних) санкцій на загальну суму 41,9 тис. грн., які повністю сплачено страхувальниками до Фонду.

За звітний період витрати по дирекції склали 7165,8 тис. грн., або 92,7% планового показника. Питома вага витрат на виплату всіх видів допомоги за звітний період у загальній сумі витрат становить 89,6% або 6419,0 тис. грн.

По видам допомоги витрати за рахунок коштів Фонду складають:

- на виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності – 4596,9 тис.грн. (64,2% до загальної суми витрат), що на 321,1 тис.грн менше, ніж за 2015 рік;

- на виплату допомоги по вагітності та пологах – 1778,1 тис.грн. (24,8% до загальної суми витрат), що на 305,1 тис.грн. менше минулого року;

- на виплату допомоги на поховання – 44,0 тис.грн. (0,6% від загальних витрат), виплачено 20 допомог в розмірі 2200,00 грн., на 15 виплат менше, ніж за минулий рік;

- виплата допомог громадянам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, у звітному періоді не проводилась.

За звітний період страхувальниками надано 2085 заяву-розрахунок на фінансування матеріального забезпечення на загальну суму 6406,3 тис.грн., станом на 01.01.2017 профінансовано 6400,0 тис.грн., або 99,9% від замовлених асигнувань.

Наказами виконавчої дирекції обласного відділення Фонду від 22.03.2013 №36 та 15.01.2014 №6 затверджений механізм упередження та виявлення неправомірних витрат по невиробничому травматизму при опрацюванні заяв-розрахунків і проведенні перевірок страхувальників.

Працівниками дирекції постійно ведеться робота по даному напрямку, кожна заява-розрахунок аналізується, за необхідності надаються відповідні запити. В результаті проведеної роботи у звітному періоді було упереджено фінансування витрат по тимчасовій непрацездатності, пов’язаної з невиробничими травмами, у 4 страхувальників на загальну суму 11061,06 грн. за 75 календарних днів непрацездатності (невиробничі травми отримані в робочий час та в стані алкогольного сп’яніння).

Бахмацька міжрайонна виконавча дирекція Фонду