Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Коропського краю!

Дата: 09.11.2018 09:47

Сьогодні ви відзначаєте  професійне свято. Багатьом може здатися, що життя працівника культури – це щоденне свято і невпинна радість. Але варто хоч на мить заглибитися в нюанси вашої сфери – і одразу стає зрозуміло, що це зовсім не так. Бо ж за кожним художнім номером, кожним виготовленим власними руками виробом − години напруженої праці, зусилля, хвилювання.

Щиро дякую вам за те, що стоїте на сторожі наших національних і місцевих культурних здобутків та традицій, віддаєтеся на повну своїй улюбленій справі, робите життя коропчан та жителів краю значно яскравішим.  Коропська земля пишається своїми талантами. Дякую за те,  що ділитеся часточками своєї душі, даруєте гарний настрій, піднесення, красу й естетичну насолоду!

Нехай здійсняться всі ваші творчі плани, надії та мрії, а кожен день буде світлим і сонячним, дарує радість натхнення і мистецьких перемог. Добра вам і любові! Зі святом!

Віктор ЖУРАВЕЛЬ, Коропський селищний голова

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)