Виставка про колись засекречене

Дата: 08.11.2018 12:10

Фото без описуУпродовж двох тижнів в Коропському регіональному історико-археологічному музеї діє мистецько-документальна  виставка «Куропати − дорога смерті». Вона  присвячена трагедії в білоруському  селі Куропати, де  в 30-ті роки ХХ століття було розстріляно сотні тисяч мирних жителів, і не лише білорусів, а й поляків, американців, євреїв та  представників інших націй.

Починаючи з 27 жовтня виставку переглянули відвідувачі музею, зокрема і одинадцятикласники Коропської ЗОШ ім. Т.Г. Шевченка.

Правда  про ns трагічні події відкрилася лише  в 1988 році завдяки археологу Зенону Позняку та інженеру Євгену Шмигальову. Саме вони зібрали факти та спогади свідків.

Виставку підготували члени Громадської ініціативи Білорусі  «Експерти в оборону Куропат» в рамках досліджень інституту Національної пам’яті України за інформаційного сприяння Департаменту культури і туризму національностей  та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації.

За інформацією Коропського регіонального
історико-археологічного музею

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)