Семінар заступників керівників ЗЗСО з виховної роботи

Дата: 26.02.2018 10:38

Фото без опису  23 лютого 2018 року на базі Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся семінар заступників директорів з виховної роботи шкіл Коропської ОТГ за темою: «Виховна система школи як оптимальний простір життєтворчості особистості».

На початку гості мали можливість познайомитися з виставкою методичних матеріалів щодо виховної роботи закладу в методичному кабінеті, відвідали кімнату патріотичного виховання, музей історії школи, українську світлицю, бібліотеку.
  Робота семінару розпочалась з розминки «Соняшник», яку провела Лариса Лисенко.
  З викладом наукової точки зору з теми виступила методист відділу освіти Алла Маценко.
  З цікавим, насиченим життям школи гостей семінару познайомив фільм «Шкільне життя» – фотозвіт про виховну роботу школи.
 У ході семінару з актуальними питаннями виховної роботи виступили: методист відділу освіти Микола Черниш , заступник директора з виховної роботи Оболонської ЗОШ І-ІІІ ст. Ольга Федоренко, вчитель історії Карильської ЗОШ І-ІІІ ст. Сергій Пономарчук.

Під час перебування в Коропській ЗОШ І-ІІІ ступенів заступники директорів шкіл з виховної роботи отримали лише позитивне враження. Та найбільше їх вразило родинне дерево, фотоальбом, який представила родина Прохоренків.

Цікавим і повчальним був майстер-клас для заступників директорів з виховної роботи, який провела класний керівник 9 –А класу, вчитель трудового навчання Наталія Бедрик.  Гості мали нагоду власноруч виготовити ляльку - мотанку.

Музичним вітанням для присутніх була концертна програма.

На завершення заступники з виховної роботи обмінювалися думками, визначились з головними рисами сучасного классного керівника та орієнтирами у повсякденній педагогічній практиці. Підвели підсумки, що виховну систему школи потрібно створювати спільними зусиллями всіх учасників педагогічного процесу: педагогами, батьками, здобувачами освіти, громадськістю.

За інформацією відділу освіти Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)