Дзвени, народу рідне слово! Коропські школярі - учасники радіодиктанту національної єдності

Дата: 10.11.2017 12:11

Фото без описуДень української писемності та мови за православним календарем ще й  день вшанування пам’яті преподобного Нестора-Літописця - послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія.

Уже традиційно учні Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка зібралися у бібліотеці, для того, щоб написати диктант і продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово, бо саме в цей день відбувається і радіодиктант національної єдності.

З нагоди такого заходу Міністр освіти Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка Анна Міщенко продиктувала диктант «Веселка в небі» і для учнів  4-х класів.

Діти із зацікавленням написали роботу, пояснили правила орфографії та пунктуації.

Четвертокласники пообіцяли Міністру освіти Анні Міщенко наполегливо вивчати українську мову, любити рідне слово та здобувати перемоги на конкурсах українознавців.

За інформацією Коропської ЗОШ І-ІІІст. ім. Т.Г. Шевченка

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)