«Запобігти. Врятувати. Допомогти». Рятувальники провели акцію для коропських школярів

Дата: 13.11.2017 14:57

Фото без опису У рамках  Всеукраїнської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» не залишились осторонь рятувальники 9-ого державного пожежно-рятувального посту селища Короп.

Проведення цієї акції є доброю традицією в Коропській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка, а її основна мета є пропаганда серед населення нелегкої та благородної професії.

Перед учнями виступили представники пожежної охорони, поліції, газової служби, швидкої медичної допомоги.

Учням була надана можливість оглянути обладнану спецтехніку та обладнання, яке використовується під час надзвичайних подій та рятування людей.

Школярі цікаво та з користю провели час, а також дізнались багато корисної інформації, яка оберігатиме їх у житті і придасть впевненості у своїх діях в екстремальних ситуаціях.

Наприкінці зустрічі, щоб діти пам’ятали і дотримувались правил безпеки, рятувальники роздали пам’ятки на тему безпеки життєдіяльності.

За інформацією Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)