Стартував другий етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

Дата: 06.11.2017 10:10

З 4 листопада у школах Коропської ОТГ стартував другий етап  Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, який триватиме впродовж листопада-грудня 2017 року.

У цей період  відбудуться олімпіади у яких братимуть участь учні-переможці шкільного туру.

За підсумками другого етапу олімпіад визначаться переможці із яких сформується команда Коропської ОТГ для участі в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

Тож бажаємо учням, які братимуть цього року участь в учнівських  олімпіадах, показати гідні результати, а також оптимізму, віри у власні знання. Попереду вас чекає клопітка і серйозна робота над вирішенням завдань. Хто ж стане сильнішим – визначить журі.

За інформацією відділу освіти Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)