«Фантазії осені» - оригінальні композиції на осінні мотиви

Дата: 31.10.2017 16:47

В Шабалинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів було організовано виставку-конкурс виробів  з природного матеріалу «Фантазії осені». У ній взяли участь учні 1-11 класів.

Метою виставки є розвиток творчості серед учнів школи, виховання любові до рідної природи. Школярі творчо підійшли до такого заходу і створили оригінальні композиції на осінні мотиви.

Матеріалами для втілення творчих фантазій були осінні дари природи: фрукти, овочі, мох, гриби, квіти, листя, гілки дерев, які допомогли створити яскраві букети, квіткову клумбу, лісову поляну, казковий двір, фігурки тварин, ляльок, карету для Попелюшки та багато інших захоплюючих виробів. Роботи, представлені на виставці, порадували всіх різноплановістю, креативністю, продемонстрували чарівне різноманіття багатогранної осені, а також подарували гарний настрій. Журі визначило переможців виставки-конкурсу: I місце – 1 і 3 класи, II місце – 2 і 4 класи, III місце – 7 клас.

За інформацією відділу освіти Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)