Оновлена Карильська школа чекає на учнів

Дата: 21.08.2017 09:13

Кожне літо працівники школи проводять ремонт приміщення для того, щоб зустріти учнів у новому навчальному році в оновлених класах, коридорах, спортивному залі. Відрадно, що пофарбовані підлога, панелі, двері, вікна. Придбані нові штори для кабінету історії.

Порадує учнів оновлений спортивний зал, в якому цього літа зроблений капітальний ремонт. Кошти на ремонт виділив відділ освіти Коропської селищної ради та батьківський комітет школи.  Також народний депутат А.С. Євлахов надав шпалери для школи, які плануємо поклеїти на осінніх канікулах. Дякуємо всім  добрим людям, які посприяли у виділенні коштів, та тим, хто долучився до ремонту.

За інформацією відділу освіти Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)