Спорт - як спосіб життя, хобі та стан душі

Дата: 08.11.2018 08:20

Фото без опису   Так говорила стипендіатка Національного олімпійського комітету, біатлоністка Марія Паршукова, яка  відвідала днями Коропщину та  поспілкувалася з учнями Коропської ЗОШ.

На початку зустрічі діти взяли участь у розминці, яку розробила українська гімнастка Анна Безсонова для членів олімпійського комітету, і залюбки виконували запропоновані спортсменкою вправи під веселу музику.

Учні переглянули презентацію та познайомились із девізом олімпійських ігор і їхніми символами, дізнались, що вони символізують, які види змагань відносяться до зимових олімпійських ігор, що таке паралімпійські ігри, дізналися про наших спортсменів паралімпійці, розгадували ребуси про спорт.

Цікавим і повчальним був перегляд відеороликів про олімпійські цінності: дружбу, натхнення, віру. Учні активно давали  відповіді на питання спортсменки.
    Всі учасники зустрічі отримали подарунки від Олімпійського Комітету, які вручила Марія, а також нові знання та мотивацію до нових спортивних звершень. Адже спорт має бути невід’ємною частиною життя кожної людини бо це є складовою здорового способу життя.

За інформацією відділу сім’ї, дітей, молоді та спорту
Коропської селищної ради
Фото – Коропська ЗОШ

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)