Відбувся перший тур співочого конкурсу«Осінній зорепад»

Дата: 07.11.2018 16:51

Фото без опису  Сьогодні, 7 листопада, в Коропському будинку культури відбувся відбірковий тур I Обласного конкурсу-фестивалю молодих виконавців сучасної естрадної української пісні «Осінній зорепад». 36 юних співочих зірочок Коропського краю виборювали путівки у фінал конкурсу. За рішенням журі 24 із них матимуть змогу в неділю позмагатися з виконавцями із інших міст.

Спочатку − формальне питання, яке вважаємо за потрібне пояснити. Цей вокальний конкурс – той самий відомий і улюблений багатьом «Осінній зорепад», який до цього 10 років поспіль квітував юними талантами на нашій сцені. Але цьогоріч він проходить на базі Коропського будинку культури, що вже не є зі статусом «районний». Тому і зветься Першим.  Усе інше – дитячі таланти з усієї Коропщини, їхні щирі усмішки і талановитий спів, підтримка рідних і трішки хвилювання, фахове і справедливе журі – залишилося без змін.

Отже, сьогодні на сцені співали юні дарування із усієї Коропщини, розподілені на 4 вікові групи від 6 до 18 років. Виступали учасники із Коропа, Шабалинова, Нехаївки, Понорниці, Лукнова, Верби, Райгородка, Атюші, Рождественського, Крисок, Карильського і Риботина.

Цікавою особливістю цьогорічного свята пісні було те, що на ньому свій талант демонструвало багато хлопців. Такого гендерного співвідношення не спостерігалося раніше

Вокальну майстерність виконавців оцінювало журі: начальник відділу культури і туризму Коропської селищної ради Людмила Самойловська, художній керівник Коропського будинку культури, керівник народного аматорського хорового колективу «Калиновий цвіт» Людмила Ткаченко і провідна солістка БК, переможниця І конкурсу «Осінній Зорепад» Ірина Коротич.

Ведуча заходу Наталія Поліщук як завжди підібрала для кожного із конкурсантів влучні характеристики, аби  цікаво представити кожного із них публіці.

Глядачів на святі було не так багато, як на «дорослих» заходах. У залі були переважно рідні конкурсантів і їхні творчі наставники. Через це тут панувала тепла атмосфера підтримки.

Після закінчення усіх виступів, члени журі вручили їм  подяки за участь, а тим, хто вже зараз готовий представляти Коропщину в обласному конкурсі – перепустки до його другого етапу.

Отже, в ньому візьмуть участь Софія Ілляшенко, Віталій Ілляшенко, Артем Федосенко, Ярослав Спичак, Євген Смоголь із Понорниці, Оля Костенко, Олександр Сальнюк із Шабалинова, вихованці Коропської школи мистецтв Софія Навродська, Марина Ковальова, Віка Мальцева, Євгеній Лунь, Софія Кузик, Альона Леденко; Ярослава і Вікторія Пушкар із Верби, Поліна Савінова із Райгородка, Неля Гладка із Нехаївки, Настя Башук, Артем Пискун і Віка Ковтун із Атюші, Яна Лужкова із Будища, Павло Кириченко й Олександр Білодід із Крисок, Анастасія Пасько із Риботина.

Вони будуть змагатися зі співаками з інших міст – Новгорода-Сіверського, Холмів, Бахмача, Корюківки та інших.

Фінальний тур I Обласного конкурсу-фестивалю молодих виконавців сучасної естрадної української пісні «Осінній зорепад» відбудеться в неділю, 11 листопада, об 11:00. Зичимо перемог нашим юним співакам!

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю

виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)