A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Коропська громада
Чернігівська область, Коропський район

Легка атлетика

Дата: 12.10.2018 09:56
Кількість переглядів: 179

   Вчора, 11 жовтня, на стадіоні КСК «Аполлон» пройшла першість Коропщини серед  школярів з легкої атлетики.

  Перед початком змагань усіх учасників привітав голова Коропської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Микола Іванович Свердлов та побажав хороших забігів та перемог.

 

 

 

 

 

Результати змагань:

60 м дівчата. 25 учасників.

1. Вероніка Харченко Короп – 9,06
2. Катя Кравченко Понорниця – 9,39
3. Дарія Козачок Короп – 9, 55

60 м юнаки. 31 учасник.

1. Анатолій Ганжа Нехаївка – 8,37
2. Денис Мерин Радичів – 8,40
3. Ярослав Спичак Понорниця – 8,72

100 м дівчата. 15 учасників.

1. Олександра Жук Короп – 13,8
2. Каріна Костюк Деснянське – 14,2
3. Олена Савицька Деснянське – 14,3

100 м юнаки. 28 учасників.

1. Пилипенко Владислав Деснянське – 12,67
2. П’ятенко Владислав Короп – 12,70
3. Петренко Віталій Рождественське – 12,93

200 м дівчата. 23 учасники.

1. Саша Удалова Риботин – 29.99
2. Альона Сапон Іваньків – 33,19
3. Віка Ковтун Атюша – 33,62

200 м юнаки. 23 учасники

1. Помпа Ігор Короп – 30,75
2. Красуленко Ярослав Черешеньки – 31,75
3. Баранець Олександр Атюша – 32,31

400 м дівчата. 15 учасників.

1. Лисюк Анна Короп – 1.07, 17
2. Бондаренко Наталія Черешеньки – 1.07.83
3. Кир’янова Дарина Радичів – 1.10,34

400 м юнаки. 26 учасників.

1. Сидоров Денис Понорниця – 59.92
2. Буряк Владислав Верба – 59.97
3. Чайка Борис Карильське – 1.01,65

800 м дівчата. 19 учасників.

1. Ірха Вероніка Покошичі – 2.51
2. Коток Катя Іваньків – 2.52,1
3. Аліна Пилипенко Черешеньки – 2.52,4

800 м юнаки. 18 учасників.

1. Пуленко Богдан Верба – 2.18
2. Пилипенко Олексій Покошичі – 2.25
3. Козачок Артем Короп – 2.27

1500 м. 12 учасників.

1. Ганжа Олександр Нехаївка – 5.04.1
2. Галюга Микола Понорниця – 5.05.6
3. Новіков Денис Черешеньки – 5.05,93

Командний залік

1. КОРОП – 13,60

2. ПОНОРНИЦЯ – 12,86

3. ЧЕРЕШЕНЬКИ – 12,83

4. Верба – 12,20

5. Деснянське – 12,0

6. Атюша – 11,33

7. Покошичі – 11,0

8. Риботин – 10,83

9. Нехаївка – 10,6

10. Карильське – 9,4

11. Радичів – 9,0

12. Оболоння – 8,92

13. Лукнів – 8,67

14. Рождественське – 7,2

15. Криски – 6,25

16. Шабалинів – 5,75

   Після закінчення забігів перейшли до привітання призерів та переможців. Володимир Миронович Бондаренко – Голова районної організації Аграрної партії України нагородив цінними подарунками кращих бігунів.

Микола Іванович Свердлов вручив грамоти вчителям: Миколі Медведю, Євгену Андрійченку та Владиславу Сушениці. Призерів та переможців нагороджено медалями.

За інформацією відділу сім’ї, дітей, молоді та спорту
Коропської селищної ради


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень