Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Футбол

Дата: 24.09.2018 09:43
Кількість переглядів: 579

Фото без описуУ суботу, 22 вересня, ФК «Короп» приймав команду з Носівки ФК «Кристал». Нагадаємо, в першій грі ФК «Кристал» переміг нашу команду 1:0.

Фото без опису

О 16-00 арбітр дав свисток, гра розпочалась. Всередині першого тайму ударом зі штрафного суперники виводять свою команду вперед, але вже під кінець тайму чудовим ударом головою Руслан Федоренко зрівнює рахунок у грі, 1:1.

Друга половина гри була дуже напружена (багато порушень, заслужений пенальті, який суддя не поставив з незрозумілих причин), та на сороковій хвилині Олексій Єрошенко збільшує перевагу на користь нашої команди. Але зарано раділи − не проходить і трьох хвилин, як суперники забивають гол у відповідь. Матч закінчився з рахунком 2:2.

В інших іграх чемпіонату Чернігівської області з футболу ФК «Борзна» (Борзна) – ФК «Прогрес» (Остапівка) 1:2; СК «Мена» (Мена) – ФК «ІМК» (Носівка) 3:2.