A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Коропська громада
Чернігівська область, Коропський район

Пляжний волейбол

Дата: 27.08.2018 09:26
Кількість переглядів: 157

  На вихідних на території КСК «Аполлон» пройшов  чемпіонат Коропщини з пляжного волейболу.

   У День Незалежності, 24 серпня змагалися чоловіки.

  Під час жеребкування команди були поділені на чотири групи, три групи по три команди  і одна група − дві команди.

 

 

 

Підсумкова таблиця групових ігор:

Група А:

Понорниця (Андрійченко, Спичак) – 3
Мельоха, Прядко – 2
Холопцов, Івашко – 1

Група Б:

Кобизський, Лисенко – 3
Гавриленко, Литвиненко О. – 3
Литвиненко Р., Бондар – 0

Група  В:

Редько, Кривенко Є. – 6
Курбанов, Страха – 3
Ваніхін, Бугай – 0

Група  Г:

Євдокименко, Клименко – 3
Кривенко В., Комаров – 0

В ¼ вийшли дві перші команди з групи:

Понорниця (Андрійченко, Спичак) - Гавриленко, Литвиненко О. 2:0 (15:3,15:5)
Кобизський, Лисенко - Мельоха, Прядко 0:2 (10:15,8:15)
Редько, Кривенко Є. - Кривенко В., Комаров 0:2 (10:15,10:15)
Євдокименко, Клименко - Курбанов, Страха 2:0 (15:7,15:6)

Півфінал :

Понорниця - Кривенко В., Комаров 2:0 (15:10,15:10)
Мельоха, Прядко - Євдокименко, Клименко 1:2 (19:21,17:15,13:15)

Гра за ІІІ місце :

Кривенко В., Комаров - Мельоха, Прядко 2:0 (21:15, 21:17)

Фінал :

Понорниця - Євдокименко, Клименко 2:1 (17:21, 21:14, 15:11)

1. Понорниця (Андрійченко, Спичак)
2. Євдокименко, Клименко
3. Кривенко В., Комаров

       Наступного дня грали жінки. Заявилось п’ять команд, але з невідомих причин Деснянське не приїхали на гру.

Абрамкіна, Смірнова – Тарасенко, Рожок 2:0 (21:19, 21:12)
Понорниця (Федосенко, Кобизська) – Фігура, Колесник 2:0 (21:7,21:9)
Абрамкіна, Смірнова – Понорниця (Федосенко, Кобизська) 0:2 (21:23,11:21)
Тарасенко, Рожок– Фігура, Колесник 1:2 (21:17,7:21,15:17)
Абрамкіна, Смірнова – Фігура, Колесник 0:2 (14:21,14:21)
Тарасенко, Рожок– Понорниця (Федосенко, Кобизська) 1:2(17:21,21:11,10:15)

1. Понорниця (Федосенко Олена, Кобизська Віталіна)
2. Фігура Владислава, Колесник Вікторія
3. Абрамкіна Анастасія, Смірнова Марина
4. Тарасенко Вероніка, Рожок Світлана

 Зі словами привітань виступила начальник відділу сім’ї, дітей молоді та спорту Оксана Нестеренко, після чого всіх призерів було нагороджено медалями, а переможців − медалями та кубком.

За інформацією відділу сім'ї, дітей, молоді та спорту
Коропської селищної ради


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень