День здоров’я в Риботинському НВК

Дата: 26.05.2017 16:59

Формування української національної системи фізичного виховання школярів вимагає перебудови процесу позакласної спортивної роботи. Основне завдання галузі «Здоров’я і фізична культура» — формування в учнів ціннісних орієнтирів щодо культури здоров’я і здорового способу життя. Саме тому в Риботинському НВК систематично кожного навчального року проводиться день здоров’я.

24 травня для учнів 1-4 класів класоводи організували «Веселі старти». Молодші школярі вправлялися у силі, спритності. Зуміли передати командний дух. Діти отримали заряд емоцій, позитиву, а головне – стали активними учасниками здорового способу життя.

Викладання фізичної культури поєднується у позакласній роботі з національно-патріотичним вихованням. Тому для учнів 5-10 класів проводився день здоров’я з елементами гри «Сокіл» («Джура»). Гра розпочалася конкурсом «Вишкіл», де учні продемонстрували стройову підготовку і виконання пісні.

Далі на учнів чекала смуга перешкод: переправа по купинах, маятник, рукохід, лабіринт, переправа через струмок за допомогою жердини.

Дівчатка умовно надавали першу медичну допомогу потерпілому.

Цікавим елементом гри було розгортання наметового містечка.

Свою сильну сторону кожна команда показала при перетягуванні канату.

Завершилися дружні змагання приготуванням смачної юшки.

А 25 травня на спортивному майданчику Риботинського НВК відбувся традиційний футбольний матч між командами вчителів та учнів, під час якого і гравці, і глядачі отримали масу позитивних емоцій.

За інформацією Риботинського навчально-виховного комплексу
«загальноосвітня школа І-ІІІ ст.-дошкільний навчальний заклад»