«Міст Дружби - Короп-Билка-Короп»

Дата: 03.04.2017 08:51

Склалося так, що  до 8-а класу прийшло навчатися  сім учнів із села Билка, коропські школярі  зустріли їх привітно, розказували та показували все про своє життя-буття, але  самі про своїх однокласників нічого не знали, тому і виникла така дружня  ідея познайомитися ближче, щоб згуртувався учнівський колектив.

Місце для зустрічі юні билчани вибрали у затишному березовому гаю,  і під пильним керівництвом класного керівника Бедрик Н.Л. та  вчителя трудового навчання Волошка В.М. поїхали на екскурсію. Програму розваг теж запланували: провели спортивні конкурси, пограли в футбол. Але найцікавішим  було змагання «Юний снайпер», де призове місце зайняв Білецький Олексій, а серед дівчат кращою виявилась Пильник Анастасія.

Після смачного обіду, який приготували самостійно, всі щасливі та веселі роз’їхалися по домівках.

За інформацією Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)