Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Перемога над «Авангардом»

Дата: 06.08.2018 12:38
Кількість переглядів: 521

Фото без описуПісля двотижневого відпочинку наші футболісти розпочали боротьбу за чемпіонство області. У суботу, 4 серпня, ФК «Короп» приймав опонентів із Мени. Нагадаємо, у першому колі змагань наші хлопці програли на виїзді «Авангарду» з рахунком 1:3.

Чудова погода для футболу − трішки хмарно, мрячить невеличкий дощик, але все ж краще, ніж пектися на сонці. Отже, свисток – гру розпочато. З перших хвилин гри було видно, що суперники дуже гостро налаштовані один проти одного (ніби нещодавнє дербі «Динамо» проти «Шахтаря»).

Фото без опису

Всередині першого тайму Олексій Осипенко чудовим прострілом у правий кут виводить свою команду вперед.

На сороковій хвилині Денис Євдокименко збільшує перевагу у грі 2:0, та на останніх хвилинах суперники скорочують перевагу 2:1. Перший тайм завершено.

У другому таймі ФК «Короп» перейшов до оборони і грав на контратаках. Тренери команд випускають свіжі сили (роблять заміни). Чергова контратака і зносять у штрафній площадці Вадима Касьяненка – пенальті. Осипенко б’є – ГОЛ 3:1. До кінця гри рахунок залишився незмінним.

Дуже приємно, що багато вболівальників прийшли підтримати команду, яка їх не підвела. Вітання тренеру, вітання всім гравцям та вболівальникам. Наступна гра 11 серпня з ФК «Урожай» с. Сядрино Корюківського району (на виїзді).