Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Чемпіонат області з футболу серед команд Першої ліги 2018 року

Дата: 18.06.2018 12:02
Кількість переглядів: 592

Фото без опису   16 червня, в суботу на домашньому стадіоні КСК «Аполлон» ФК «Короп» приймав чергових суперників. Цього разу це були гравці   ФК «Урожай» с. Сядрино Корюківського району.

Після першого тайму рахунок гри 0:0. А вже на 58 хвилині гри суперники забивають гол у ворота ФК «Короп». Мабуть хлопці, відчувши смак перемоги в попередніх іграх, просто дозволили собі трішки розслабитись.

Фото без опису

Після 90 хвилин матчу рахунок не змінився.

Вболівальників було, на жаль, небагато, але емоції, які вирували на стадіоні, не залишили байдужим жодного з присутніх. Тренеру нашої команди Олегу Саганю потрібно подякувати за професійне вміння вчасно «включити» футболіста і надати слушну підказку.

Наступна гра на виїзді у Мені з ФК «Авангард», точну дату змагань буде повідомлено пізніше.