Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Перемога над СК «Мена»

Дата: 11.06.2018 11:58
Кількість переглядів: 560

Фото без описуУ суботу, 9 червня, у виїзному матчі ФК «Короп» протистояв одному із найсильніших суперників -  СК «Мена». Кольори цієї команди захищають гравці з чернігівських футбольних клубів.

В першому таймі Денис Євдокименко заробив пенальті, який реалізував Олексій Осипенко. Після першої половини гри рахунок так і не змінився - 0:1 на нашу користь.

В другому таймі Андрій Нацик збільшує перевагу у грі - 0:2. За десять хвилин до закінчення гри СК «Мена» забиває гол - 1:2. Саме такий рахунок і залишився після фінального свистка.

Олег Сагань: «Наші хлопці зіграли якісно, гравці Мени сильно давили на захист нашої команди, тож сьогодні найкращими можна виділити захисників - Гаркавого та Єрошенка».

Після трьох турів наші хлопці займають першу сходинку турнірної таблиці. Так тримати!

Наступна гра вдома 16 червня з ФК «Урожай» (с. Сядрино, Корюківський р-н.). Початок о 16-00.