Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Стартував чемпіонат області з футболу

Дата: 27.05.2018 11:45
Кількість переглядів: 526

26 травня на домашньому стадіоні КСК "Аполлон" розпочали боротьбу за чемпіонство області наші футболісти. На дебютну зустріч приїхав «ФК Бахмач». Перед початком ігор тренер команди Олег Сагань говорив про те, що хлопці часто починають боротьбу відразу з поразок, склад команди заслабкий, та все ж вірив в перемогу.

Розпочався перший тайм. Відразу було помітно, що наша команда готова тільки до перемоги. Як могли старалися, але після 45 хвилин рахунок незмінний 0:0.

В другому таймі Олексій Осипенко двома потужними ударами (один зі штрафного, другий з пенальті) виводить свою команду вперед - 2:0. Всередині другого тайму Денис Євдокименко збільшує перевагу у грі - 3:0. Воротар команди Артем Козачок порушує правила, суддя ставить одинадцятиметровий – 3:1. Під кінець гри Андрій Нацик ставить крапку у грі - 4:1. «ФК Короп» перемагає «ФК Бахмач».

Олег Сагань прокоментував: «Всі зіграли класно, напевно, трішки краще - Нацик та Гаркавий».

Щирі вітання команді, вболівальникам та її тренеру з першою перемогою на старті обласного чемпіонату.