Золоті нагороди поїхали до Понорниці

Дата: 21.05.2018 11:35

У неділю, 20 травня, пройшли фінальні ігри чемпіонату Коропщини з футболу «8х8». Перша гра Короп ЗОШ – Лукнів. На початку гри «Козачок та його команда» грали в сімох, віднеслись несерйозно – не всі змогли вчасно прибути на початок змагань. Лукнів, за який грає основний склад ФК «Короп», навпаки, підішли до гри з професіоналізмом. Закономірна перемога Лукнова в першій грі 6:1.

У другому  двобої  зустрілися команди Задесення: Понорниця – ДК (Деснянське-Криски). З незначною перевагою перемогла Понорниця 1:0.
На третю гру Короп ЗОШ вийшли зовсім іншим складом. Майстерність Олександра Кравченка, Святослава Ступака та Вадима Цупка допомогла зіграти з ДК в нічию 1:1.

В наступному протистоянні вирішувалася доля чемпіона Коропщини. Понорниця перемагає Лукнів 1:0. Перше місце визначено, але триває боротьба за срібло та бронзу змагань.

Вирішальна гра для Короп ЗОШ: якщо перемагають Понорницю, то займають призове місце. Понорничани не здали гру, а, навпаки, здобули перемогу 2:0.

Остання гра - боротьба за срібло. ДК, як могли, боролися за друге місце, але Лукнів був на голову вищий. Перемога Лукнова 1:0.
   Вітання ПЕРЕМОЖЦЯМ!!!

Турнірна таблиця:
1. Понорниця
2. Лукнів
3. ДК (Деснянське-Криски)
4. Короп ЗОШ
5. Риботин

За інформацією відділу сім’ї, дітей, молоді та спорту
Коропської селищної ради